Głosowanie „Pod biało-czerwoną” dobiegło końca! Podziękowania dla Mieszkańców

Drodzy Mieszkańcy gminy Młodzieszyn!

Dziękujemy za zaangażowanie i oddanie głosów poparcia online na gminę Młodzieszyn w projekcie „Pod biało-czerwoną”. Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączyli do projektu i oddali odpowiednią liczbę głosów na gminę, w której mieszkają.

W gminie Młodzieszyn do realizacji projektu potrzebowaliśmy 100 głosów poparcia. Ostatecznie głosy oddało 203 mieszkańców za co serdecznie dziękujemy, gdyż oddana przez Państwa liczba głosów pozwoliła na zakwalifikowanie gminy do otrzymania masztu i flagi.

 

„Drodzy Mieszkańcy! Dziękujemy za dołączenie do akcji „Pod biało-czerwoną” . Dzięki Państwa zaangażowaniu nasza gmina otrzymała wymaganą liczbę głosów poparcia i pozwoliła na zakwalifikowanie gminy Młodzieszyn do otrzymania masztu z flagą narodową. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależała w głównej mierze od Mieszkańców, dlatego tym bardziej jestem wdzięczna za oddane głosy.”- dodaje Wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

Related posts

Skip to content