Dzień Kobiet w Gminie Młodzieszyn

Co roku 8 marca kobiety obchodzą swoje święto, w tym roku nie mogło być inaczej. W Gminie Młodzieszyn po raz trzeci z inicjatywy Moniki Pietrzyk Wójt Gminy został zorganizowany Gminny Dzień Kobiet . 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie spotkały się mieszkanki naszej gminy by wspólnie świętować.  Tego dnia przygotowaliśmy atrakcje dla pań, o godz. 15.00 rozpoczęły się warsztaty dekoracji tortu masą cukrową i czekoladą z Anią Jelonek. Tortem udekorowanym podczas warsztatów na koniec uroczystości zostały poczęstowane wszystkie panie. O godz. 17.00 rozpoczęła się główna część uroczystości, którą otworzyła Wójt Gminy wspólnie z Leszkiem Borkowskim, witając wszystkie panie i składając  życzenia.

Z okazji święta kobiet uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie i klas gimnazjalnych pod opieką Alicji Wlazło, Agnieszki Woźniak i Janusza Wlazło przygotowali kabaretowy program artystyczny dedykowany wszystkim paniom, który rozbawił widownię do łez. Wszyscy artyści zebrali zasłużone brawa. Dla naszych pań wystąpili również Mariusz Chaber z synem Kacprem, którzy zaprezentowali swoje umiejętności i oczarowali wszystkich zgromadzonych. Po występie duetu rodzinnego odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego „Miejsca Pamięci Narodowej  Gminy Młodzieszyn”.  Wszystkie panie uczestniczące w święcie kobiet miały okazję poznać tajniki perfekcyjnego makijażu przekazane przez Aleksandrę Tępczyk.

Bardzo oczekiwanym momentem była zabawa fantowa podczas której, pośród uczestników zostały losowane vouchery miedzy innymi na wizytę w salonie fryzjerskim Viola Wioleta Żulczyk, manicure hybrydowy INES Agnieszka Gałka, manicure hybrydowy Klinika Piękna Daria Smółka, wizytę w salonie kosmetycznym Barbara Błaszczyk, książki  – Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie, kolację w hotelu Chopin, bilety do kina.

Na koniec uroczystości wszystkie Panie zostały obdarowane kwiatkiem i zaproszone na słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy  sponsorom za ufundowanie nagród i Leszkowi Borkowskiemu za poprowadzenie imprezy.  Wszystkim Paniom z Gminy Młodzieszyn składamy serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Related posts

Skip to content