W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Dotacje WFOŚIGW w ramach programu 2016-OA-8 „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza…”

Zachęcamy mieszkańców do składania wniosków w ramach programu 2016-OA-8  „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza poprzez zakup i montaż kolektorów słonecznych, zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, zakup i montaż pomp ciepła” realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Nabór w zakresie zakupu i montażu kolektorów słonecznych został już zamknięty, ale zachęcamy do złożenia wniosku na jedną z pozostałych form ograniczenia emisji zanieczyszczeń:

  • zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej
  • zakup i montaż pomp ciepła

Termin naboru: od 04.04.2016 r. do wyczerpania alokacji, nie później niż do dnia 30.09.2016 r. a w przypadku posiadania umowy z wykonawcą zadania nie później niż do 31.10.2016 r.

Wszelkie informacje odnośnie programu oraz wnioski znajdziecie Państwo na stronie WFOŚiGW:

http://www.wfosigw.pl/strefa-beneficjenta/programy-2016-osoby-fizyczne

 

Skip to content