W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Akcja „Świąteczne porządki”. Wielkie podziękowania dla darczyńców

Drodzy Mieszkańcy, Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Świąteczne Porządki”, sprzątasz – pomagasz i dostarczyli do tutejszego Ośrodka sprzęt AGD, meble oraz ubrania, które otrzymały „drugie życie” i zostały przekazane potrzebującym osobom z terenu gminy Młodzieszyn.  Mieszkańcy gminy nie pozostali obojętni na potrzeby społeczności lokalnej i z chęcią wspierali świąteczną akcję, która miała przede wszystkim pomóc potrzebującym.

„Szanowni Państwo, dziękujemy za wrażliwość, jaką okazali Państwo tym, którzy potrzebują pomocy a szczególnie za bezinteresowną chęć do czynienia dobra. Bardzo serdecznie dziękujemy każdemu darczyńcy za życzliwość i okazane serce a także za czas poświęcony na przekazanie artykułów. Bez Państwa przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe. Dziękujemy!” – dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

W związku z dużym powodzeniem akcji informujemy, iż Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w dalszym ciągu kontynuuje zbiórkę artykułów.
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 46 862 41 59 lub osobisty w godzinach pracy GOPS.
Skip to content