Akcja rozdysponowania maseczek mieszkańcom zakończona. Wójt Monika Pietrzyk dziękuje Strażakom

Gmina Młodzieszyn zakończyła dystrybucję maseczek ochronnych i ulotek wśród mieszkańców. Gmina Młodzieszyn, podobnie do innych gmin z terenu województwa mazowieckiego, otrzymała maseczki w związku z dołączeniem województwa mazowieckiego do regionów z zaostrzonymi zasadami bezpieczeństwa.
Jak dodaje Wójt Monika Pietrzyk: „Pragniemy serdecznie podziękować druhnom i druhom z gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Młodzieszyna, Kamiona, Witkowic i Bud Starych za zaangażowanie oraz sprawną akcję dystrybucji maseczek i ulotek. Dziękujemy za pomoc, gdyż wynika ona z poczucia troski o wspólne bezpieczeństwo naszych mieszkańców w stanie epidemii. Dziękujemy także pracownikom Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zaangażowanym w rozdysponowanie pakietów.”
Druhowie oprócz maseczek ochronnych prowadzili również akcję dystrybucji ulotek przygotowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Zdrowia- „Zarejestruj się na szczepienie-informacja dla seniorów”.
Jednocześnie przypominamy i prosimy mieszkańców o to, aby stosować się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się zakażeniu koronawirusem SARS-CoV-2.
 
Skip to content