Akcja „Maseczki dla Mieszkańca” dzień trzeci

Drodzy Mieszkańcy,

To już trzeci dzień akcji „Maseczka dla Mieszkańca” podczas którego dostarczamy maseczki ochronne wielokrotnego użytku do gospodarstw domowych gminy Młodzieszyn.

Dziś tj. 9 kwietnia 2020 r. kontynuujemy dostarczanie maseczek w miejscowości Młodzieszyn ulice: Brzozowa, Ogrodowa, Parkowa, Sosnowa, oraz w miejscowościach: Justynów, Leontynów, Helenów.

Druhowie z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych będą sukcesywnie dostarczać maski do wszystkich posesji na terenie gminy. Ze względu na dużą ilość zamówionych maseczek, które są szyte na bieżąco, codziennie otrzymujemy ograniczoną ilość, którą niezwłocznie przekazujemy strażom w celu dystrybucji.

Ze względów bezpieczeństwa maseczki pozostawiane będą w skrzynkach na korespondencję, a tam gdzie nie będzie skrzynki – na ogrodzeniu.
Maseczki rozdawane są w systemie po dwie sztuki na gospodarstwo domowe. Gospodarstwa domowe, w których ewidencja ludności potwierdziła, że zamieszkuje jedna osoba, będą miały dostarczane po jednej maseczce.

Pamiętajmy jednak, że maseczki nie zabezpieczają w 100% przed wirusem i używajmy ich tylko podczas niezbędnych wyjść z domu. Działania podejmowane przez władze gminy, mają na celu przede wszystkim ochronę Państwa zdrowia i życia, dlatego apelujemy – Bądź odpowiedzialny! Zostań w domu!

Related posts

Skip to content