7 kwietnia – Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia to szczególny dzień. Na pamiątkę utworzenia Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest dziś Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia.

To czas, w którym warto zauważyć i docenić starania, poświęcenie oraz zaangażowanie pracowników służby zdrowia. Szczególnie teraz – wszyscy widzimy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy służby zdrowia walczą z pandemią. Podziękujmy im za to.

Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy swoją zawodową drogę związali z ochroną i służbą zdrowia.

W tym szczególnym dla nas czasie, dziękujemy za ogromny trud i wielkie serca, jakie wkładacie w niesienie pomocy potrzebującym.
Życzymy sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Aby na co dzień otaczała Was wyłącznie serdeczność i życzliwość.
Szczególne podziękowania i życzenia kierujemy do Pracowników Szpitala Powiatowego w Sochaczewie, lekarzom, pielęgniarkom, rehabilitantom, którzy dbają o podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, Niepublicznego Zakład Opieki Zdrowotnej oraz Gabinetu Rehabilitacji Ruchowej w Młodzieszynie. Dziękujemy!

Wójt Gmin Młodzieszyn
Monika Pietrzyk

Related posts

Skip to content