W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

37. Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą

W niedzielę 13 września po raz 37. odbył się  Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą, który co roku odbywa się w ramach obchodów Bitwy nad Bzurą. Oficjalne rozpoczęcie miało miejsce  na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, następnie zawodnicy zostali przewiezieni do Kamiona  gdzie wystartowali sprzed Szkoły Podstawowej w Kamionie a do pokonania mieli 21 km  i 97 m.  Trasa prowadziła przez Witkowice, Mistrzewice, Żuków, Chodaków do Sochaczewa, na boisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Składamy podziękowania panu Panu Bogusławowi Ksynie, który godnie  reprezentował Gminę Młodzieszyn oraz gratulujemy za zajęcia II miejsca w kategorii wiekowej 60-latków osiągając czas 1:47:30

Cieszymy się, że w tak różnorodny sposób możemy uczcić pamięć o poległych.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy w piękny sposób oddali hołd poległym w 1939 roku. Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok.

Kobiety:
1. Lidia Czarnecka – 1:31:00
2. Daria Paśnicka – 1:36:45

3. Hanna Nejfeld – 1:41:39

Mężczyźni:
1. Andrzej Starżyński – 1:08:46
2. Abderrahim Elasri – 1:12:15
3. Błażej Wytwer – 1:14:08

 

Skip to content